Zapraszamy na kurs techniki TM
24 luty 2018 godz.11.00 - początek kursu

Toruń, CSW ul. Wały gen. Sikorskiego 13
Zobacz strukturę kursu i zapisz się na kurs >>>

Kim jesteśmy

Katarzyna Michałowska

kasia m2

Katarzyna Michałowska jest nauczycielką Transcendentalnej Medytacji od 2009 r.
Pelni funkcje: Prezesa Stowarzyszenia Transcendentalna Medytacja Polska, Dyrektora MDO, Narodowego Dyrektora TM, Ambasadorki Międzynarodowej Fundacji – Brahmananda Saraswati Trust wspierającej tworzenie pokoju światowego.
Technikę Transcendentalnej Medytacji i TM - Sidhi stosuje od 24 lat. Ukończyła kursy Uniwersytetu Otwartego Maharishiego Mahesh Yogi takie jak:
Kurs Całkowitej Wiedzy, Kurs Doskonałego Człowieka I, II, Kurs Edukacji Opartej na Rozwoju Świadomości, Kurs Wastu Maharishiego Kurs Nauki o Twórczej Inteligencii oraz Kurs Profilaktyki Zdrowotnej.
Bardzo aktywnie propaguje Transcendentalną Medytację w Polsce, program Edukacji Opartej na Rozwoju Świadomości, organizuje wykłady TM oraz kursy Technik Zaawansowanych TM. Współpracuje z Międzynarodowym Centrum Maharishiego Mahesh Yogi. Promuje programy Maharishi Ayurweda, organizuje konsultacje Badania Pulsem, Maharishiego Terapię Światłem i Kamieniami Szlachetnymi oraz MWWT.
Jej największa pasją jest zgłębianie programów Maharishiego, które dostarczają kompletną wiedzę o wszystkich aspektach życia. Dzięki regularnemu stosowaniu TM jest kreatywna, zdrowa, szczęśliwa i spełniona.

Jest również byłą artystką tancerką Opery Narodowej w Warszawie, ukończyła Pedagogikę Baletu, a od ponad 20 lat pracuje również jako pedagog tańca klasycznego, tańców narodowych i choreograf. Ludzie kochają ją spontanicznie i wspierają.
Jej marzeniem jest wprowadzenie Edukacji Opartej na Rozwoju Świadomości do polskich szkół oraz świat bez problemów, cierpień i wojen.
Mieszka z rodziną w domu zbudowanym zgodnie z zasadami Wastu Maharishiego, preferuje zdrowy, ekologiczny styl życia, w harmonii z Prawem Naturalnym.

tel. 509 096 880

Andrzej Michałowski

andrzej michalowski mAndrzej Michałowski ukończył specjalistyczny kurs nauczycieli techniki Transcendentalnej Medytacji w styczniu 1992 roku. Ukończył również specjalistyczne szkolenia Koordynatorów Wastu Maharishiego oraz Koordynatorów Programu Edukacji Opartej na Rozwoju Świadomości. Skończył i prowadził kursy intelektualne przygotowane przez Maharishiego Mahesh Yogi takie jak: “Kurs Całkowitej Wiedzy” oraz “Kursy Doskonalego Człowieka I oraz II”, „Wastu Maharishiego” i „7 stanów świadomości”.

Był jednym z organizatorów koncertów Gandharwa Wedy Maharishiego oraz pokazu Jogicznego Latania w ramach działalności Polskiej Partii Prawa Naturalnego.

Jest również absolwentem Politechniki Warszawskiej. W 1981 roku został przyjęty do Związku Polskich Artystów Fotografików. Prowadził działalność artystyczną i komercyjną. Uczestniczył w wystawach zbiorowych
i indywidualnych, a wiele jego prac znajduje się w prywatnych zbiorach.
W ramach działalności komercyjnej wykonywał materiały reklamowe dla takich firm jak NBP, Warta, Compensa, Porty Lotnicze czy PZU Życie. Od 2014 roku zajmuje sie również filmem dokumentalnym.

Z ramienia Organizacji Międzynarodowej Maharishiego jest Narodowym Dyrektorem Transcendentalnej Medytacji w Polsce. Mieszka z rodziną pod Warszawą w budynku zbudowanym zgodnie z zasadami Wastu Maharishiego. Jest to pierwszy tego typu budynek mieszkalny w Polsce.

tel. 508 322 277

Zobacz wykład

Gdzie uczymy

E-Book

5 nieporozumień 
na temat
Transcendentalnej Medytacji

pobierz darmowy e-book >>>

facebook_page_plugin
Facebook

Technika Transcendentalnej Medytacji uczona jest w Polsce przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy reprezentowani są przez Transcendentalna Medytacja Polska
Technika Transcendentalnej Medytacji jest znakiem zastrzeżonym.

© Transcendentalna Medytacja Polska